DSC01120

Kenpol działa na rynku nieruchomości świadcząc szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami oraz doradztwem prawnym.

Opierając się na solidnych podstawach merytorycznych i zdobytym przez nas doświadczeniu zawodowym, a także korzystając z wiedzy kompetentnych współpracowników, pomagamy rozwiązywać pojawiające się problemy. Profesjonalna kadra: zarządcy nieruchomości, prawnicy, ekonomiści (księgowi) oraz inżynierowie (z szerokim zakresem uprawnień) zaproponują rozwiązania zgodne z najlepszą dostępną na rynku wiedzą i technologią.

Skupiając nasze działania na optymalizacji kosztów utrzymania oraz maksymalizacji zysków dążymy do polepszenia wizerunku i wartości nieruchomości, mając na względzie przede wszystkim oczekiwania właścicieli.

Obecnie zarządzamy nieruchomościami o łącznej powierzchni użytkowej ok. 150.000m², zlokalizowanymi na terenie Warszawy, m.in. na Mokotowie, Bemowie, Pradze i Ursusie oraz w Jabłonnej koło Warszawy.

Współpracujemy ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorczości w Nieruchomościach, organizującym szkolenia oraz praktyki zawodowe dla branży nieruchomości. Od 2009r. prowadzimy profesjonalne zajęcia w ramach praktyk dla zarządców nieruchomości.